W niedziele i święta:
700;  
830;

1000(szczególnie z udziałem rodziców i dzieci),
1130(Suma Parafialna),

1800

W tygodniu:   630, 830, 1800

kocio slide2 slide3

  Plan  Kolędy

 

Środa 2 stycznia 2019 r.(od godz. 1600)

1/      ul. Gietkowska                     1 / 2 / 2a

2/      ul. Gietkowska                     2b / 3 / 3a / 3b

3/      ul. Gietkowska                     4 / 4a / 4b

4/      ul. Gietkowska                     6

 

Czwartek 3 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Gietkowska                     7 / 7a / 7b

2/      ul. Nad Jarem                        2

3/      ul. Nad Jarem                        2a

4/      Al. Wojska Polskiego          83 (1- 25)

 

Piątek 4 stycznia 2019r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego          83 (26 - 50)

2/      Al. Wojska Polskiego          82

3/      Al. Wojska Polskiego          80a / 81

4/      Al. Wojska Polskiego          79 / 80

 

Sobota 5 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego          6 / 10

2/      Al. Wojska Polskiego          11 / 11a

3/      Al. Wojska Polskiego          14/ 14a / 14b / 14c / 15 / 15a

4/      Al. Wojska Polskiego          15b / 21 / 22 / 23 / 24

 

Niedziela 6 stycznia 2019 r.

1/      Al. Wojska Polskiego          24a / 25 / 26 / 26a / 27

2/      Al. Wojska Polskiego          27a / 28 / 29

3/      Al. Wojska Polskiego          49 / 50 / 51 / 52 / 53

4/      Al. Wojska Polskiego          54 / 55 / 56 / 56a

 

Poniedziałek 7 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego    19/19a

2/      Al. Wojska Polskiego    20A (1-38)

3/      Al. Wojska Polskiego    20A (39-73)

4/      Al. Wojska Polskiego    20A (74-112)

 

Wtorek 8 stycznia 2019r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego    20A (113-146)

2/      Al. Wojska Polskiego    20A (147-186)

3/      Al. Wojska Polskiego    57 / 57A / 57B

4/      Al. Wojska Polskiego    60 / 61

 

Środa 9 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego    67 / 70 / 70A

2/      Al. Wojska Polskiego    68 / 69 / 69A

3/      Al. Wojska Polskiego    71 / 73

4/      Al. Wojska Polskiego    74 / 74A / 74B

 

Czwartek 10 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      Al. Wojska Polskiego    75 / 76

2/      Al. Wojska Polskiego    77 / 78

3/      ul. Kasprowicza             5A / 5B

4/      ul. Kasprowicza             8 / 12A / 12B

 

Piątek 11 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Kasprowicza             14A / 14B

2/      ul. Kasprowicza             16A / 16B / 16C

3/       ul. Kasprowicza            18 / 20

4/      ul. Kasprowicza             18A / 22 / 24

 

Sobota 12 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Kasprowicza             26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36A / 36B / 38

2/      ul. Żeromskiego             34 / 35 / 36

3/      ul. Żeromskiego             1 / 2 / 3

4/      ul. Żeromskiego             4 / 5 / 5A

 

Niedziela 13 stycznia 2019 r. (od godz. 1500)

1/      ul. Żeromskiego             41 / 41A / 42 / 43

2/      ul. Żeromskiego             37 / 38 / 39 / 40 / 40A

3/      ul. Żeromskiego             6 / 7

4/      ul. Żeromskiego             8 / 9 / 10

 

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Żeromskiego             11 / 12 / 14

2/      ul. Żeromskiego             15 /  16/ 17  / 23 / 24/ 25

3/      ul. Żeromskiego             31 / 32 / 33

4/      ul. Jagiellońska              1

 

 

Wtorek 15 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Jagiellońska              3 / 7

2/      ul. Jagiellońska              5 / 9

3/      ul. Jagiellońska              2 / 4 / 6

4/      ul. Jagiellońska              10

 

Środa 16 stycznia 2019 r.

1/      ul. Jagiellońska              11 / 13 / 13A / 15

2/      ul. Struga                       4/ 6/ 8/

         ul. Okrzei                      4 / 5         

3/       ul. Okrzei                      14 / 14A / 15 / 17

4/      ul. Okrzei                      18 / 20 / 21

 

Czwartek 17 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Okrzei                      22 / 22A / 23

2/      ul. Okrzei                      23A / 24 / 24A

3/      ul. Okrzei                      25 / 25A / 25B    

4/      ul. Okrzei                      26 / 27 / 28

 

Piątek 18 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Okrzei                      26A

2/      ul. Okrzei                      26B

3/      ul. Sienkiewicza             1 / 1A / 3 / 5A

4/      ul. Sienkiewicza             2 / 2A / 4 / 4A / 6

 

Sobota 19 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Sienkiewicza             5B / 7A / 7B / 9

2/      ul. Sienkiewicza             11 / 13 / 16

3/      ul. Sienkiewicza             11A

4/      ul. Sienkiewicza             10 / 12 / 14

 

Niedziela 20 stycznia 2019 r. (od godz. 1500)

1/      ul. Kolejowa                  6 / 7 / 8 / 9

2/      ul. Kolejowa                  15 / 16

4/      ul. Klasztorna                (cała)

3/      ul. Prusa                        7

 

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r. (od godz. 1600)

1/      ul. Prusa                        8

2/      ul. Prusa                        2 / 10

3/      ul. Prusa                        6 / 6A oraz  ul. Wyspiańskiego1 / 1A

4/      ul. Kraszewskiego          1 / 2A / 2B/ 4 / 6

 

UWAGA !

Nie będzie żadnych tzw. "kolęd dodatkowych".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria parafialna

Kancelaria Parafialna CZYNNA:

WTOREK i CZWARTEK:      
900 - 1000, 1600 - 1730
oprócz Świąt i Uroczystości

tel.  89  526 64 11  w. 12

Kontakt

Parafia pw. Chrystusa Króla
przy Klasztorze Franciszkanów
ul. St. Wyspiańskiego 4,
10 - 287 Olsztyn - Zatorze
tel.  89  526 64 11

 e-mail: olsztyn@franciszkanie.net

Bursa dla studentów przy klasztorze 
tel. 89  535 80 44